Home Yaşam Eyüpsultan’a özgü hediyeler: Yadigar Kitap Kahve

Eyüpsultan’a özgü hediyeler: Yadigar Kitap Kahve

Eyüpsultan’ın ruhuna ve dokusuna uygun ürünlerin satıldığı Eyüpsultan Yadigar Kitap Kahve mağazası Eyüpsultanlılara ve ilçeye gelen ziyaretçilere hizmet vermeye devam ediyor.

EYÜPSULTAN’A ÖZGÜ TASARLANMIŞ ÜRÜNLER

Kalenderhane Caddesi üzerine bulunan mağazaya Eyüpsultan’a gelen ziyaretçiler büyük ilgi gösteriyor. Eyüpsultan’a gelen misafirler artık tamamen Eyüpsultan’a özgü tasarlanmış olan bu ürünlerden alarak sevdiklerine hediye edip, yanlarında Eyüpsultan’dan bir hatıra götürebiliyorlar.

EYÜPSULTAN’IN RUHUNDAN VE DOKUSUNDAN İZLER TAŞIYAN HEDİYELİK EŞYALAR

Satışların ESBAŞ tarafından yapıldığı mağazada Eyüpsultan’ın ruhundan, dokusundan izler taşıyan ajandalar, kahve fincan setleri, tişörtler, magnetler, not defterleri, ipek fular ve eşarplar, bez çantalar, bardak altlıları, yastık ve kitap kılıfları, kupalar, kartpostallar, özel hediyelik eşyalar satılıyor.

EYÜPSULTAN’IN MEŞHURLARI HEDİYELİK EŞYALARDA

Eyüpsultan’a gelen ziyaretçilerin, kaliteli, uygun fiyatlı, kullanışlı hediye edilebilir ve anı niteliği taşıyan ilçeye özgü nitelikli hediyelik eşyalar alabilmeleri için birçok ürün tasarlandı. Eyüp Sultan Camii, Zal Mahmut Paşa Camii ve Külliyesi, Sokullu Mehmet Paşa Türbesi gibi birçok tarihi mekanda yer alan geometrik desenler illüstrasyonlarla ürünlere taşındı. Eyüpsultan’ın çömlek, tahta oyuncaklar, kediler, leylekler, yazarlar, tarihi eserler gibi birçok meşhuru da bu tema altında ürünlerin üzerine işlendi.

Haftanın farklı günlerinde 11.00 – 19.00 ve 09.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet veren mağazada ürünler 3 TL ile 95 TL arasında değişen fiyat aralığında satılmakta.

MAĞAZADA BULUNAN ÜRÜNLERİN FİYATLARI

Tişörtler: 15 – 20 TL
Magnetler: 3 – 6 TL
Kahve Fincanları: 50 TL
Lokum Kutuları: 10 -20 TL
Not Defterleri: 5 – 10 TL
Eşarp İpekler: 95 TL
Kartpostallar: 1,5 TL
Yastıklar: 22 TL
Hamam Tasları: 22 TL
Bardak Altlıları: 10 TL
Anahtarlıklar: 3 – 5 TL
Doğal Sabun: 8 TL

DAHA FAZLA HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eyüpsultan’ın geleneği sünnet şöleni

Eyüpsultan Belediyesi tarafından ilçede her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sünnet Töreni…