Home Spor Zafer Turan ve teknik ekibi istifa etti

Zafer Turan ve teknik ekibi istifa etti

Spor Toto 1. Lig ekiplerinden, asırlık çınar Eyüpspor’da teknik direktör Zafer Turan ve teknik ekibi görevinden istifa etti.

Eyüpspor Kulübünün sosyal medya hesabından açıklaması yayımlanan Turan, iki yıldır görev yaptığı eflatun-sarılı takımdan bugün itibarıyla ayrıldığını belirterek, şunları kaydetti:

“Bazen bir şeyleri zorlamanın anlamı olmadığını düşünüyorum. Güçlü oyun, iyi futbol bazen anlamsız kalıyor. Futbol sonuç oyunu. Hep şunu söyledim, Eyüpspor Kulübüne kimsenin zarar vermesine izin vermem. Bu ben bile olsam. Artık bir şeylerin değişmesi gerektiğine inandığım için ayrılıyorum. Bu zamana kadar bize desteklerini hiç eksik etmeyen Sayın Başkanımız Murat Özkaya’ya ve asbaşkanımız Fatih Kulaksız’a, bütün çalışanlarımıza, futbolcu arkadaşlarımıza ve güzel günler geçirdiğimize inandığım taraftarlarımıza teşekkür ederim”

KULÜP’TEN DE AÇIKLAMA GELDİ

Aynı zamanda Eyüpspor’un sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Beraber şampiyonluk kazandığımız Sayın Zafer Turan’a, teknik ekibimizden Can Arat, Efe İnanç, Oğuz Dağlaroğlu ve Barkın Karabaş’a Eyüpspor’umuza yapmış oldukları katkılar ve yaşattıkları tüm güzel günler için teşekkür eder, kariyerlerinin devamında başarılar dileriz” denildi.

DAHA FAZLA HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eyüpsultan’ın geleneği sünnet şöleni

Eyüpsultan Belediyesi tarafından ilçede her yıl geleneksel olarak düzenlenen Sünnet Töreni…